توضیحات و چگونگی درآمد نمایندگی پنل پیامکی | فصل اس ام اس
faslsms logo

توضیحات درآمد نماینده پیامکی

اگر شما میخواهید کسب درآمد اینترنتی با سرمایه اولیه کم و رسیدن به استقلال مالی داشته باشید، نمایندگی پنل پیامکی می‌تواند پیشنهاد جذابی باشد، در ادامه این صفحه به انواع روش‌های کسب درآمد از طریق نمایندگی پنل پیامکی صحبت می‌کنیم.

درآمد نمایندگی پنل پیامکی

نحوه های درآمد نماینده پنل پیامکی

فروش پنل پیامکی

برای مثال موسسات و شرکت‌ها،انتشارات، شعب بیمه، مدارس و دانشگاه‌ها ، وب سایت های اینترنتی و … همه مشتریان شما هستند. شما میتوانید با فروش روزانه یک پنل پیامکی (30 پنل پیامکی در ماه) حدود 3 میلیون تومان درآمد ماهیانه داشته باشید.

فروش پنل نمایندگی

شما می‌توانید اقدام به فروش و واگذاری نمایندگی پنل پیامکی نمایید، به این صورت علاوه بر کسب درآمد در زمان فروش پنل نمایندگی ، زمانی که نماینده شما یا کاربران نماینده شما نسبت به شارژ پنل پیامک و ارسال پیامک اقدام کنند، پورسانت شما محاسبه می شود.

فروش خط اختصاصی

کاربران شما برای دریافت پیامک به خط اختصاصی نیاز دارند، سامانه پیامک فصل اس ام اس خطوط 14 و 15 رقمی اپراتور 5000 را به صورت رایگان در اختیار کاربران و نمایندگان قرار می دهد، شما هم می توانید این خطوط را رایگان به کاربرانتان بدهید یا هزینه دریافت کنید و بابت فروش خطوط اختصاصی با تعداد ارقام کمتر می توانید از فروش خط اختصاصی برای سامانه پیامک نیز درآمد کسب کنید.

درآمد از شارژ پنل پیامک

کاربران شما برای ارسال پیامک باید پنل پیامکی خود را شارژ کنند و به شما بر اساس قیمت گذاری خود می توانید از فروش شارژ برای سامانه پیامک درآمد داشته باشید، با افزایش تعداد کاربران حجم ارسال پیامک های شما و کاربرانتان به تدریج بیشتر خواهد شد. اگر کاربران شما در روز 100 هزار پیامک ارسال کنند و هر پیامک 3 تومان برای شما سود داشته باشید، درآمد روزانۀ شما از طریق فروش شارژ پنل پیامکی برای ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی روزانه 300 هزار تومان (ماهیانه 9 میلیون تومان) خواهد بود.

فروش تلفن ابری و خط تلفن مجازی تهران

سامانه پیامک فصل اس ام اس نمایندگی فروش خط تلفن مجازی تهران را در اختیار شما قرار می دهد با استفاده از نمایندگی فروش تلفن ابری شما می توانید خطوط تلفن ثابت تهران یا خط تلفن ثابت با پیش شماره سایر استان ها را برای کاربران خود تهیه نمایید و بابت ارائه خطوط تلفن ثابت مجازی از کاربرانتان هزینه دریافت کنید.

خطوط تلفن ابری فصل اس ام اس، قابلیت سانترال مجازی، تلفن گویا، فکس اینترنتی، تماس خروجی با خط 021 دارد و شما و کاربرانتان می توانید برای راه اندازی دفتر کار مجازی و ارتباط با مشتری از آن استفاده نمایید و در هر کجای کشور که هستید در غالب یک شرکت معتبر با دفتر تهران فعالیت نمایید.

سفارش ارسال پیامک انبوه برای سراسر کشور

شما با خرید نمایندگی پنل پیامک می‌توانید به بانک شماره موبایل سراسر کشور دسترسی داشته باشید و از انجا که تعرفه ارسال پیامک در نمایندگی پنل اس ام اس از پنل پیامک عادی کمتر است می توانید هزینه ارسال پیامک ، همراه با سود را از مشتری دریافت کرده و پیامک تبلیغاتی مشتری را ارسال کنید، این قابلیت نمایندگی پنل اس ام اس برای دفاتر پیشخوان دولت بسیار مناسب و کاربردی است.

شرایط دریافت نمایندگی پنل اس ام اس

قبل از خرید نمایندگی پنل پیامکی صفحه نمایندگی پنل پیامک را مطالعه کنید تا از خدماتی و امکاناتی که فصل اس ام اس در اختیار نمایندگان قرار می دهد آگاه باشید. کسب درآمد اینترنتی به دلیل انجام کار به صورت پاره وقت، می‌تواند شغل بسیار مناسبی برای افراد خانه دار، دانشجویان، کارمندان و… باشد. درآمدی که از طریق نمایندگی پنل اس ام اس بدست می آورید میتواند تا چند ده میلیون تومان در ماه باشد که از حقوق یک کارمند بسیار بیشتر است.

در ابتدا کار برای خرید نمایندگی پنل اس ام اس نیاز به دفتر حضوری نمی باشد و می توانید راه اندازی کسب وکار خود را به صورت خانگی و دورکار شروع کنید .

برای شروع کسب درآمد از طریق نمایندگی پنل اس ام اس به صفحه نمایندگی پنل پیامک مراجعه نمایید و نمایندگی سامانه پیامک را برای کسب درآمد اینترنتی سفارش دهید و کسب درآمد خود را از همین امروز آغاز نمایید.

فهرست