خط خدماتی ( بدون سفته ) | خط خدماتی بدون نیاز به پرداخت سفته و ضمانت | فصل اس ام اس
faslsms logo

خط خدماتی ( بدون سفته )

خط خدماتی
(بدون نیاز به سفته)

خطوط خدماتی ، برای شرکت ها ، مجموعه ها و اشخاصی که تمایل به ارسال پیامک های خدماتی و اطلاع رسانی را دارند و میخواهند تمامی پیام ها را به مشترکین خود برسانند می توانند از خطوط خدماتی استفاده کنند و یا درخواست خط خدماتی اختصاصی برای خود را بدهند تا امکان ارسال برای تمامی شماره ها و لیست های سیاه را داشته باشند.

  • همانطور که میدانید شما برای دریافت خط خدماتی باید شرکت حقوقی و شناسه ثبت ملی داشته باشید .

در این صفحه میخواهیم درباره نحوه ی دریافت خطوط خدماتی توضیح دهیم
بدون اینکه شرکتی ثبت کنید و یا سفته ای پرداخت کنید تا از این طریق
بتوانید به شماره های لیست سیاه پیامک ،کد نظرسنجی و کد فعال سازی و… ارسال کنید.

در این صفحه میخواهیم درباره نحوه ی دریافت خطوط خدماتی توضیح دهیم بدون اینکه شرکتی ثبت کنید و یا سفته ای پرداخت کنید تا از این طریق بتوانید به شماره های لیست سیاه پیامک ،کد نظرسنجی و کد فعال سازی و… ارسال کنید.

شرایط دریافت خط خدماتی (بدون سفته)

اگر با پنل اس ام اس کار کرده باشید، متوجه این موضوع شده اید که ارسال نشدن پیامک کد فعال سازی به افرادی که دریافت پیامک تبلیغاتی را بسته‌اند یک مشکل است و به همین منظور دنبال تبدیل خط تبلیغاتی به خدماتی هستید.

شما می توانید از خط خدماتی عمومی فصل اس ام اس بدون نیاز به ثبت شرکت حقوقی و سفته استفاده کنید.

  • در خط خدماتی عمومی ارسال کد تایید و اعتبار سنجی نیازی نیست از طرف واحد مانیتورینگ پیامک شما تایید شود و به همین دلیل پیامک شما در کمتر از 5 ثانیه ارسال می شود.

آیا بدون خطوط خدماتی ارسال پیامک کد فعال سازی امکان‌ پذیر است؟

درواقع بدون خطوط خدماتی امکان ارسال پیامک خدماتی وجود ندارد و حتما باید از طریق خط خدماتی پیامک ارسال کنید. بدون استفاده از خط خدماتی نیز می‌توانید از پیامک کد فعال سازی استفاده کنید اما باید حدود 70% مشترکین تلفن همراه را نادیده بگیرید و فقط برای افرادی که دریافت پیامک تبلیغاتی آنها آزاد است، پیامک ارسال کنید ، که حتما همچین چیزی مد نظر شما نیست.

ما در فصل اس‌ام‌اس به شما کمک خواهیم کرد که خطوط خدماتی بدون نیاز به ثبت شرکت و ارائه سفته داشته باشید. در واقع خط خدماتی اختصاصی خودمان را که بابت این خط سفته پرداخت شده است را در اختیار کاربرانمان قرار می‌دهیم و شما میتوانید بدون پرداخت سفته و با خیال آسوده شماره خدماتی داشته باشید و پیامک‌های اطلاع‌ رسانی مانند (کدتایید، کدفعال سازی، کد اعتبارسنجی verify phone number ) ارسال نمایید.

چگونه بدون سفته خط خدماتی بگیریم؟

برای اینکه بتوانید از خط خدماتی رایگان (بدون نیاز به سفته) فصل اس ام اس بهره مند شوید ، کافی است از داخل سایت فصل اس ام اس پنل پیامکی که قابلیت ارسال پیامک به بلک لیست را دارد تهیه کنید و در همان لحظه پنل شما همراه با خط خدماتی فعال میشود و میتوانید نسبت به ارسال پیامک (کدتایید،کد فعال سازی،کداعتبارسنجی verify phone number ) اقدام کنید.

هزینه دریافت خطوط خدماتی بدون سفته چقدر است؟

در سامانه فصل اس ام اس شما بعد از خریداری پنل پیامکی نیاز به پرداخت هیچگونه هزینه دیگری برای استفاده از خط خدماتی و دیگر امکانات ندارید بلکه شما فقط هزینه ی خریداری پنل را میدهید و بعد از آن میتوانید به صورت رایگان از خط خدماتی ما استفاده کنید.

سرعت ارسال پیامک با خط خدماتی اشتراکی چقدر است؟

بنظر میرسد خط خدماتی که به صورت اشتراکی است سرعت ارسال این خط نسبت به خطوط خدماتی اختصاصی کمتر است، اما اینطور نیست، اپراتور توانایی ارسال چند صد پیامک در ثانیه را دارد، پس از نظر سرعت ارسال پیامک با خط اشتراکی خدماتی با شماره اختصاصی خدماتی هیچ تفاوتی وجود ندارد.

شرایط استفاده از خط خدماتی چیست؟

  • به صورت کلی شرایط استفاده از خطوط خدماتی: عدم ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی (ارسال پیامک به بانک شماره) است و فقط ارسال پیامک اطلاع رسانی به افرادی که شما را می شناسند امکان پذیر است.

  • شما می‌توانید برای ارسال پیامک‌ وب سرویس(کدفعال سازی)، یاداوری تمدید قرارداد، (بیمه)، ارسال کد رهگیری مرسولات پستی(فروشگاه اینترنتی)، اطلاع رسانی در مورد لغو کلاس(دانشگاه و مدارس)، یاداوری بدهید، افراد و تبریک روز تولد(فروشگاه)و… از خطوط خدماتی ما استفاده کنید.

شماره خط خدمانی ثابت است یا تغییر می‌کند؟

شماره خط خدماتی برای ارسال پیامک ها ثابت است و مانند ارسال پیامک تبلیغاتی با سیمکارت نیست که به صورت مرتب تغییر کند. بعد از خرید پنل پیامک دو خط اشتراکی خدماتی (اپراتور 1000 و اپراتور 5000) با شماره رند و کوتاه در اختیار شما قرار می‌گیرد.

توجه داشته باشید سیستم مانیتورینگ هوشمند فصل اس‌ام‌اس روی این خطوط فعال است و به هیچ عنوان ارسال پیامک تبلیغاتی ممکن نیست تا برای کاربرانی که از این خطوط خدماتی استفاده می‌کنند مشکلی به وجود نیاید، اگرچه ما چندین شماره خدماتی جایگزین در نظر گرفته‌ایم تا اگر هر کدام از خطوط خدماتی دچار مشکلی شد فورا شماره خدماتی جایگزین به پنل پیامک کاربران به صورت خودکار اضافه شود.

ارسال پیامک تبلیغاتی با خطوط خدماتی

ارسال پیامک تبلیغاتی با خطوط خدماتی به هیچ عنوان امکان پذیر نیست ، به این دلیل که این کار برخلاف قانون است و فقط می‌توانید پیامک‌ های اطلاع‌ رسانی از طریق خط خدماتی که در اختیار شما قرار می‌گیرد ارسال کنید.

امکان دارد برایتان سوال پیش آمده باشد که ما به چه صورت پیامک تبلیغاتی را تشخیص می‌دهیم؛! فصل اس ام اس یک سیستم هوشمند و قوی دارد که نسبت به یک سری عوامل مانند لینک، شماره تماس و… حساس است، واکنش نشان می‌دهد و پیامک شما به صورت اتوماتیک ارسال نمی‌شود.

البته در شرایط خاص که تیم مانیتورینگ تشخیص دهد پیامک شما اطلاع رسانی است می‌توانیم به‌صورت استثنا (اگر واقعا پیامک شما اطلاع رسانی باشد) پیامک شما با لینک یا شماره تماس ارسال شود.

خطوط خدماتی

چگونه خط خدماتی اختصاصی بگیریم؟

برای دریافت خط خدماتی و تبدیل خط تبلیغاتی به خط خدماتی شما باید در مرحله اول شرکت حقوقی و شناسه ثبت ملی داشته باشید. در مرحله بعد فرم تعهد نامه را پر و همراه با سفته به فصل اس ام اس ارسال کرده تا مدارک شما جهت انجام پروسه خدماتی تحویل اپراتور داده و تایید شود.

شما میتوانید برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره ی خطوط خدماتی اختصاصی و نحوه ی چگونه گرفتن آن به صفحه خطوط خدماتی اختصاصی مراجعه کنید.

فهرست